#1 2009-10-13 00:57:10

Xprees

Członek Bractwa

Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 4

Moje odejscie

Nie chce zeby mnie nikt zle zrozumial ale odchodze , chce swojej dawnej gildi dowiesc swojej wartosci zrozumiecie to wszyscy mysla o mnie ze jestem nikim z waznego powodu opuscilem swoje stanowisko ale zobaczymy wruce jak pozwolicie odchodze i przepraszam za to ale wiecie nie kazdy lubi palic za soba mosty wola co nie ktore naprawiac zobaczymy czy mi sie uda... Zadnego jeszcze nie spalilem i to jest moj bul....

Ostatnio edytowany przez Xprees (2009-10-13 03:29:18)

Offline

 

#2 2009-10-13 14:30:39

Infernia

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-07
Posty: 12

Re: Moje odejscie

Hmm, no ja już pisałam byś robił jak uważasz, skoro chcesz tam czegoś dowieść, to ja nie widzę żadnych przeszkód, i swoją drogą wychodzę z założenia, że trzeba niczego nikomu udowadniać, ewentualnie sobie. Czasami warto spalić taki zostawiony za nami most, by inni nim poszli, i byśmy czegoś nie żałowali. Twoja droga, Twój wybór, rób tylko tak, byś później nie żałował. A myślę, że na jeden taki wypad możemy przymknąć oko. I pamiętaj, że prawdziwi bohaterowie zawsze pozostaną w cieniu .

Offline

 

#3 2009-10-22 14:10:00

Xprees

Członek Bractwa

Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 4

Re: Moje odejscie

Przyczyna odejścia: wiecie znudzila mi sie gra wiec gram w co innego to byl wlasnie powod odejscia nie miejcie to za zle ale mi sie przypomina klasyczny metek exp na moobach zero pieczatek itp. czaso zablokowane nie chce mi sie szukac gracza ktory mnie przeniesie do zapro mam ostatni zwoj i ciezko o nie, moze kiedys wruce nie chcialem zajmowac miejsca w gildi jako ofline gracz, pozdro dla calej gildi, jest spoko u was

Ostatnio edytowany przez Xprees (2009-10-22 14:12:34)

Offline

 

#4 2009-10-22 14:37:54

Infernia

Administrator

Zarejestrowany: 2009-10-07
Posty: 12

Re: Moje odejscie

Spoko, może po prostu potrzeba Ci trochę odpoczynku, byś się tutaj tak wszystkim nie przejmował . Nam też się pewnego czasu znudziła gra, oraz dotychczasowe wojny, ale zaczęliśmy nowy rozdział w naszej grze i póki co jest nam fajnie. Nikt nie ma Ci za złe odejścia, robisz co chcesz, nikt Ci nie będzie dyktował co masz robić i gdzie się podziać. O zwoje akurat u nas nie jest ciężko od ostatniego czasu, więc jakby Cię naszła kiedyś ochota, to wiesz gdzie mnie/nas szukać . A miejsca byś u nas nie zajmował, więc tego argumentu nie przyjmuję .

Offline

 

#5 2009-10-26 18:14:22

Xprees

Członek Bractwa

Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 4

Re: Moje odejscie

Jak narazie wruciłem popykać ale na derionie bo nie wiem co mam robić na Valorianie

Offline

 

#6 2009-10-26 19:27:03

Dev

Członek Bractwa

Zarejestrowany: 2009-10-23
Posty: 5

Re: Moje odejscie

Jaki nick tam masz? Moze Cie odszukamy i "pobawimy" sie z Tobą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gmpforever.pun.pl www.usmcfr.pun.pl www.ligapokemongra.pun.pl www.cafeots.pun.pl www.menedzerskoki.pun.pl